7000 travelers are sharing their trips daily at TripnTale, shouldn't you?   Showcase Your Trips Now! X

ostatnie 3 dni

Viewed: 398  
 Ostatnie dni w Paryzu.Zamiast coraz lepiej jest coraz gorzej.Topę sie w ilosci nie załatwionych rzeczy.A to spodnie musze skrocic, ubezpieczenie załatwic, wize odebrać- jezeli mi ja przyznali..bede wiedziała jutro.
Co do informacji organizacyjnych to jest to typowy "francuski burdel" w tłumaczeniu dosłownym.
Shin karze nam wiezc ze soba wino na prezenty...jakos mi sie nie usmiecha transportowanie czerwonego wina w walizce....wiec chyba sobie oleje ten podpunkt.Padła równiez propozycja przewozu skanerow, projektorow i wiekszej ilosci/objetosci sprzetu , nie wiem tylko po co mamy to za soba wieźć na drugi koniec świata, chyba tamtejsze uczelnie dysponuja jakimis podstawowymi urzadzeniami.
Co do newsow Bogdan tak sie szczepił na 3 szczepionki od 2 miesiecy ,ze sie nie zaszczepił na zółtaczke grupy B- na szczescie inne rzeczy odhaczone.
Zostały tylko trzy dni, najwyzsza pora sie wyspać i zacza pakować.Od tygodnia chodze spac o 3 rano wiec chyba przydałoby sie przed wyjazdem.
Co do dobrych informacji to udało nam sie przebukowac biletz 5 na 11, tzn. zostajemy 6 dni dluzej...a jednak sen o rajskiej plazy sie spełni.:)))
Kupilismy sobie tez super gadzet - maske do nurkowania z wbudowanym aparatem cyfrowym , wiec bedziemy strzelac zdjecia rybkom :))).Wracam do pracy, mam jeszcze przed soba oddanie analiz urbanistycznych na jutro.Comments

Please Login or Sign Up to comment.

or

or


exploring asia

manille, Philippines