7000 travelers are sharing their trips daily at TripnTale, shouldn't you?   Showcase Your Trips Now! X

Przygotowania..coraz goręcej..

Viewed: 441  
Urwanie głowy.Powoli zaczynam mieć dosyć tego wyjazdu.Nic nie załatwione .Dziś kolejny dzien przeleciał mi miedzy palcami.Nie odebrałam paczki, nie kupiłam przenośnego dysku twardego, ani dodatkowej karty pamięci do aparatu.Mam jeszcze tyle spraw,a dni coraz mniej.No coż francuska służba zdrowia nie przysłała mojej karty vitale czyli zaświadczenia o ubezpieczeniu zdrowotnym.Szkoła nie załatwiła ubezpieczenia na Filipiny...i kupiła nam kretyńskie bilety na samolot, które od 3 dni usiłuje przbukować modląc się w duchu żeby mi nie kazali za nie płacić chorej sumy pieniędzy.Tak bardzo bym chciała żeby chociaż jeden dzień spędzić na boskiej plaży na jednej z malenkich wysepek.
Bogdan dostaje furii, bo tez się z niczym nie wyrabia.Shin się wścieka,ze badania nie są wystarczająco zaawansowane..więc karze nam siedzieć po nocach..a ja już nie mam siły siedzieć po nocach.:(
Na dodatek mieliśmy spotkanie z kolesiem ,który robił badania na Filipinach..jego historie mrożące krew w żyłach o napadach na turystów, ekstremalnych mafiach religijnych, o tym gdzie można chodzić, badz raczej gdzie nie można chodzić, dodały mi tylko entuzjazmu.Jak juz zrozumiałam moje blond włosy są prawie wyrokiem , a wzrost ponad średnią krajowa tez nie pomoże.. no chyba ,ze w walce o życie z tubylcami.
genialnie! Tak jakbym była za mało zestresowana.
Juz wiem ,ze nie biorę żadnej biżuterii nawet sztucznej, co ma mnie uchronić przed spontaniczna amputacja kończyn.Torebkę mam od razu przeznaczyć na straty...Hotel niby znajduje się w ok dzielnicy, ale i tak wszędzie mamy chodzić duża grupa..I to ma być raj na Ziemi!
Powoli muszę zacząć pakować walizki, Bogdan krzyczy ,ze mam brać jak najmniej rzeczy..Shin ,żeby nie liczyć ,ze będziemy coś kupować na miejscu , bo rzeczy ewidentne w Paryżu w manili ewidentnymi być nie muszą..wiec brać jak najwięcej ze sobą..a mi to już powoli zaczyna być wszystko jedno.

Jako dodatek ekstra dostałam informacje ,ze mam wygłaszać wykłady...i na razie nie wiadomo w jakim języku..możne nawet w kilku , wiem i nie wiem co mam przygotowywać..bo coś chyba jednak powinnam.
Do tego wszystkiego w tyg. sa jeszcze oddania "jakis" kolejnych porcji badan i analiz bliżej nieokreślonych , bo w tym tempie to już nikt nic nie wie.Na pewno muszę zrobić selekcje działek do projektowania,które wybieram na podstawie bliżej abstrakcyjnych kształtów z Google map...no a w piątek oddaje analizy urbanistyczne warszawy dla PD..miejmy nadzieje ,ze nie będzie robił problemów.
Chce do domu!:(..juz mi przeszły te Filipiny.Nie lubię się bać.., a najbardziej nie lubię sie bać rzeczy bliżej nieokreślonych.
Jutro pobudka skoro świt czyli po ciemku, żeby załatwić jak najwięcej rzeczy.Zaraz pranie i poszukiwania kremów do opalania, a raczej przeciw niemu, bo słonce równikowe białych ludzie nie lubi wiec alergia gwarantowana.Tyle tego na dzisiaj, trzymajcie kciuki żebym dotrwała do wyjazdu.
Comments

Please Login or Sign Up to comment.

or

or


exploring asia

manille, Philippines