7000 travelers are sharing their trips daily at TripnTale, shouldn't you?   Upload Photos Now! X

Przygotowania

Viewed: 427  
19.01.2010 Paryz

No cóż siedzę po nocy robiąc konkurs wierzy, który nie wiem czy uda nam się dokończyć.Tak czy owak projekt jest fajny...wiec milo mi będzie mieć go w portfolio.
Co do newsow z ostatniej chwili dowiedziałam sie , ze nasz uroczy lot samolotem przedłuży sie nieco z 12h do 17.30, ale co tam.Wiwat francuska administracja!Tak długo załatwiali nasze bilety, debatowali jakimi liniami leciec , ze koniec koncow lecimy Gulf Air z przesiadka w Bahrein- gdziekolwiek to jest.Co ciekawsze bedziemy tam siedziec w strone powrotna jedyne 7 godz. i niestety nie bedziemy mogli ruszyc sie z lotniska poniewaz w tym cudownym kraju NIE MOZNA ZALATWIC WIZY!.wize mozna uzyskac jedynie za posrednictwem biura podrózy, albo hotelu.Osoba fizyczna nie jest uprawniona do wystapienia o wize.Napawa to wielkim optymizmem.Tak samo jak i fakt, ze w dalszym ciagu nie mamy załatwionego hotelu na pobyt w Manili.
Choc we Francji stanowi to jedynie mało znaczący detal.
Mozliwe, ze jestem rozdrażniona zarwanymi nocami...przygotowaniem do badan , które nie jest aż tak pasjonujące jak byc miało..itd itp.Ale mam nadzieje, ze będzie lepiej.


Comments

Please Login or Sign Up to comment.

or

or


exploring asia

manille, Philippines