Your travel memory is priceless, TripNtale keeps them safe so you don't have to   Upload Photos Now! X

Przygotowania

Viewed: 368  
19.01.2010 Paryz

No cóż siedzę po nocy robiąc konkurs wierzy, który nie wiem czy uda nam się dokończyć.Tak czy owak projekt jest fajny...wiec milo mi będzie mieć go w portfolio.
Co do newsow z ostatniej chwili dowiedziałam sie , ze nasz uroczy lot samolotem przedłuży sie nieco z 12h do 17.30, ale co tam.Wiwat francuska administracja!Tak długo załatwiali nasze bilety, debatowali jakimi liniami leciec , ze koniec koncow lecimy Gulf Air z przesiadka w Bahrein- gdziekolwiek to jest.Co ciekawsze bedziemy tam siedziec w strone powrotna jedyne 7 godz. i niestety nie bedziemy mogli ruszyc sie z lotniska poniewaz w tym cudownym kraju NIE MOZNA ZALATWIC WIZY!.wize mozna uzyskac jedynie za posrednictwem biura podrózy, albo hotelu.Osoba fizyczna nie jest uprawniona do wystapienia o wize.Napawa to wielkim optymizmem.Tak samo jak i fakt, ze w dalszym ciagu nie mamy załatwionego hotelu na pobyt w Manili.
Choc we Francji stanowi to jedynie mało znaczący detal.
Mozliwe, ze jestem rozdrażniona zarwanymi nocami...przygotowaniem do badan , które nie jest aż tak pasjonujące jak byc miało..itd itp.Ale mam nadzieje, ze będzie lepiej.


Comments

Please Login or Sign Up to comment.

or

or


exploring asia

manille, PhilippinesHome Service done the smart way